Skoki spadochronowe

Skoki spadochronowe
1 vote, 3.00 avg. rating (69% score)

skoki-spadochronowe-10Osoby, które marzą o spróbowaniu swoich sił w skokach ze spadochronem mają dwie różne alternatywy do wyboru. Mogą one wykupić skok tandemowy, który odbywa się wspólnie z instruktorem. Takie skoki dostępne są dla osób nie posiadających specjalnych uprawnień czy technicznej wiedzy na temat sterowania spadochronem, ponieważ to instruktor dba o bezpieczeństwo skaczącego (spadochrony są połączone za pomocą uprzęży). Voucher na skoki spadochronowe w tandemie jest idealnym prezentem na urodziny, imieniny, wieczór panieński lub kawalerski oraz inne okazje. Można go zrealizować w dowolnym momencie (wiele firm oferuje vouchery ważne nawet przez rok). Wymogiem zwykle jest ukończone 18 lat (osoby niepełnoletnie potrzebują zgody rodziców), waga nie przekraczająca 95-110 kg i dobry stan zdrowia.

Przed takim skokiem odbywa się krótkie szkolenie dotyczące sposobu wyskakiwania z samolotu, układania ciała podczas swobodnego spadania (lotu) oraz zachowania w sytuacjach awaryjnych.
Osoby, które chcą skakać samodzielnie, muszą ukończyć specjalne szkolenie AFF.

Podobne wpisy turystyczne oraz podróżach online:

Slowa kluczowe: vetrex okna bielsko biała, Szamba Betonowe Lesko, kostka fakturowana producent, vetrex-v90-alphaline, kaplica Santori, drążenie foremników, przeszczep łąkotki warszawa, standy eliptyczne cena druku, armatura łazienkowa Apavisa, zeltiq Warszawa, ra nails lakier hybrydowy

About author

Related Articles