Skoki spadochronowe

Skoki spadochronowe
1 vote, 3.00 avg. rating (69% score)

skoki-spadochronowe-10Osoby, które marzą o spróbowaniu swoich sił w skokach ze spadochronem mają dwie różne alternatywy do wyboru. Mogą one wykupić skok tandemowy, który odbywa się wspólnie z instruktorem. Takie skoki dostępne są dla osób nie posiadających specjalnych uprawnień czy technicznej wiedzy na temat sterowania spadochronem, ponieważ to instruktor dba o bezpieczeństwo skaczącego (spadochrony są połączone za pomocą uprzęży). Voucher na skoki spadochronowe w tandemie jest idealnym prezentem na urodziny, imieniny, wieczór panieński lub kawalerski oraz inne okazje. Można go zrealizować w dowolnym momencie (wiele firm oferuje vouchery ważne nawet przez rok). Wymogiem zwykle jest ukończone 18 lat (osoby niepełnoletnie potrzebują zgody rodziców), waga nie przekraczająca 95-110 kg i dobry stan zdrowia.

Przed takim skokiem odbywa się krótkie szkolenie dotyczące sposobu wyskakiwania z samolotu, układania ciała podczas swobodnego spadania (lotu) oraz zachowania w sytuacjach awaryjnych.
Osoby, które chcą skakać samodzielnie, muszą ukończyć specjalne szkolenie AFF.

Podobne wpisy turystyczne oraz podróżach online:

Slowa kluczowe: Usuwanie owłosienia żary, Szamba Betonowe Piaseczno, Fotodepilacja Żary, vetrex okna bielsko biała, mezoterapia vivaderm, redox extreme efekty, armatura łazienkowa Apavisa, kreda sisa, GAP Fakturowy BMW, kostka fakturowana producent, przesłony wodoszczelne

About author

Related Articles